حساب کاربری

حساب کاربری

مشاوره پیش از خرید:02178125000 سامانه پیامک: 500046

درباره ارتباطات گام دوم

معرفی شرکت

شرکت ارتباطات گام دوم به شماره ثبت 551835، با هدف ارائه خدمات کامپيوتری، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فنآوری نوین ارتباطات ديتای جهانی ، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد دنیای مجازی و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد.
استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می‌داند، و همچنین خلاقيت و نوآوری را سر لوحه تلاشها و فعاليتهای خود قرار داده و معتفد است روزی خواهد رسید که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، همیشه در تلاش به خدمت رسانی بهتر به کاربران هستیم همچنین برای پیشرفت ارائه خدمات بهتر، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد .
ارتباطات گام دوم ازهرگونه هزينه زائد اجتناب می نماید، همچنين عقيده داريم مشتری نبايد بهای ضعفهای مديريتی و يا اشکالات اجرايی کار ما را بپردازد. بنابراین پيش از راه اندازی هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرارمی دهیم و قابليت اجرايی آن را بررسی می کنيم.
ما با حسن نيت کامل اصول ساده شگفت انگيز کارمان را منتشر می کنيم چون عقيده داريم که در يک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران ديگرمان وجود خواهد داشت.

چشم انداز

چشم انداز ارتباطات گام دوم، کسب جایگاه برترین برند فنآوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه خدمات جدید و خلاقانه می باشد.از این رو ،ارزش آفرینی و نوآوری در حوزه ی فنآوری اطلاعات و ارتباطات،با نگاه به عرصه های بین المللی ،تصویر ساز آینده ی ارتباطات گام دوم است. در نظر داریم با بومی سازی و ایجاد و تولید نرم افزارهای تحت وب و ویندوز ؛ هم موقعیت شغلی برای جوانان بااستعداد خلاق داشته و هم استفاده هر چه بیشتر کاربران از نرم افزار های داخلی کشور عزیزمان که دسترنج جوانان عزیزمان هست را داریم.

با تیم ارتباطات گام دوم آشنا شوید

تیم تخصصی وارتباطات گام دوم، با سالها تجربه ی برنامه نویسی در زمینه ی وب، توانایی آماده سازی انواع سفارشات شما را دارد:

امیر اکرمیه

امیر اکرمیه

مدیر عامل
محمد نادری

هادی اکرمیه

مدیر داخلی
صالح دانشمند

صالح دانشمند

مدیر فنی و برنامه نویس
فاضل نادری

مجید موسوی

مدیر مالی
رضا ملکی

رضا ملکی

مدیر دپارتمان پشتیبانی
مهسا محمودی

پریسا دارای

مدیر بخش فروش
رویا شادی

رویا شادی

کارشناس فروش
محمد شیاسی

محمد شیاسی

برنامه نویس
محمد جعفر نژاد

محمد جعفر نژاد

برنامه نویس